Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman: “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, siz olmasaydınız bugün bu coşkuyu yaşayamayacaktık. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, siz Karakartal’ın evine dönüşünün gizli kahramanısınız.“.

Fikret Orman: “Halkın takımı olan Beşiktaşımız, halkın Cumhurbaşkanı ile Vodafone Arena’yı açıyor. Değerlerimizi koruyarak bugünlere kadar geldik. Her zaman halkın takımı olduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi ile Vodafone Arena’yı inşa ettik. Sayın Başbakanımız her zaman bizimle ilgilendi. Başbakan Yardımcımız Yalçın Akdoğan, İstanbul’un ağabeyi Kadir Topbaş hep yanımızda oldu. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşım Umut Güner’in çok emekleri oldu” diyerek, emeği geçenlere teşekkür etti.”.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören: “Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Bu projeye ne kadar önem verdiğini biliyorum. Fikret Orman ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum.”.

Recep Tayyip Erdoğan: “Hükümetimize de teşekkür ediyorum. 50 trilyon civarında bir destek verilerek burası yapılmış oldu.”.

Şahıslar gerekeni söylemiş. Yorum yapmaya gerek yok. Herkesin gerekeni anladığını umuyor, hayırlı olmasını diyorum.

BERK ŞİMŞEK
10.04.2016

Hükümeti Yalayan Halkın Takımı!
Etiketlendi:                 

Bir Cevap Yazın