Rasim Ozan Kütahyalı

Rasim Ozan Kütahyalı..

Hayatı boyunca Fethullah Gülen’in gölgesinde yaşadı. Kazandığı her kuruşu mensubu olduğu fethullahçı terör örgütü sayesinde kazandı. Gazeteci yapıldı, ısmarlama yazılar yazdırılıp karalama kampanyaları yaptırıldı. Yetmedi karısıda onun klonu gibi kanalları dolaştı programlara katıldı. Her daim kendilerini yoktan var eden, ceplerini dolduran mensubu oldukları terör örgütüne hürmet ettiler.

Villa almak istediler. Terör örgütünün resmi bankası Bankasya’dan kredi çekip villa aldılar. (Bankasya’da hesabı olan vatandaşlar şuan tutuklu, kredi çekip villa alan Rasim Ozan Kütahyalı serbest.)

Diğer bir fetöcü olan, Ankara’yı parsel parsel satan, cumhurbaşkanı tarafından belediye başkanlığı görevinden kovulan Melih Gökçek’in kanalı Beyaz TV’de uzun zamandır leş bir programda takındığı kavgacı tavırla üslubu bozuk davranışlar sergilemekteydi.

Son programda yüce Türk milletinin ezelden beri yanında olan Boşnak halkına haddini aşan sözler sarfederek kardeşlerimizin kırılmasına neden olmuştur. Bu teröristi savunmaya kalkan ne olduğu belli olmayan Ertem Şener en az Rasim Ozan Kütahyalı isimli azılı terörist kadar suçludur.

Çok değerli Boşnak asıllı kardeşlerimizden ne kadar af dilese az gelir. Bu ırkçı teröriste büyük Türk yargısı ceza vermeye cesaret edemezse, yüce Türk halkı bu cesareti göstereceğinden kimsenin kuşkusu olmasın.

BERK ŞİMŞEK
23.11.2017