Yetmedi mi artık

Gerek terör saldırılarında katledilen vatandaşlarımız gerekse şehit düşen onbinlerce askerimizin ardından yas ilan etmeyen tayyip erdoğan, 90 yaşında ölen arap kralından sonra maddi manevi destek verdiği kardeşi israil’in, filistinli arapları öldürdüğü gerekçesiyle yas ilan etti.

Terör örgütü lideri hikmetyarın dizine oturup eteğini öpen erdoğan, terör devleti dediği israilden Yahudi üstün hizmet ile cesaret madalyaları alan erdoğan, hizbullah teröristlerini afla serbest bırakan erdoğan, fethullahçı terör örgütü ile birlikte devleti soyan, TSK’yı boşaltan, yargıyı yıkan erdoğan, Kandil’de ve Oslo’da pkk ile masaya oturan pazarlık yapan, açılım diyerek pkkya güç kazandıran erdoğan, ışid ile petrol ticareti yapan erdoğan. Tüm bunlara rağmen erdoğan’ı istemeyenler terörist ama erdoğan sütten çıkmış AK kaşık öyle mi? Sizin aklınızla zorunuz var.

Milliyetçiliği ayaklar altına alan erdoğan, peşmerge ile nasıl megri megri şarkılar söyleyip vatan toprağına ihanet ettiyse, kürt paçavrasını bayrak diye göndere astırdıysa, pkk hendek kazarken “vurma diye emri ben verdim” dediyse, Oslo’da pkk ile masaya oturduysa, öcalan köpeği ile fikir alışverişi yaptıysa, aynı hainliğe tüm hızıyla devam ediyor. Yanına aldığı milliyetçiliğin tanımını bile yapamayan palyaço bu duruma neden ses çıkarmıyor?

Türkiye Türklerindir. Bu memlekete içinde milliyetçilik duygusu barındıran bir cumhurbaşkanı gelmeli. Muharrem İnce ve Meral Akşener bu konuda son derece hassaslar. pkk ile masaya oturmazlar, kürt paçavrasını bayrak diye göndere asmazlar, fetö ile birlik olmazlar, 29 ekimde peşmergeyi davulla zurnayla vatan toprağına sokmazlar, israilden madalya almazlar, halk fakirleşirken onlar zenginleşmezler, hainlerle megri megri şarkı söylemezler, en önemlisi tayyip gibi her sene başkası tarafından kandırılmazlar.

Yeter artık #TAMAM Oy verin, oy verin ki bir kez olsun Türkiye kazansın.

BERK ŞİMŞEK
17.05.2018